18.9.2019 - Konference Hotelové wellness & SPA

Místo konání: PVA EXPO Praha – Letňany

Typ akce: Akce ČAS

Web akce: www.wellnesskonference.cz


Téma: Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet.

Wellness a jeho lidé – jak vybudovat stabilní wellness tým
– personální zajištění chodu každého wellness centra je alfou a omegou úspěchu. Jak vytvořit kvalitní wellness tým poskytující služby s úsměvem? Kde najít ty správné lidi, jak je motivovat, vzdělávat, a jak o ně nepřijít.

V době veletrhu FOR ARCH, vás ve středu 18. září 2019 zveme na již 4. ročník odborné konference HOTELOVÉ  WELLNESS & SPA.

Konference se věnuje problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem provozovatelů z ČR i ze světa.  Cílem konference je přinést informace z oblasti wellness & SPA, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru a také dát prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky a nastartovat diskusi. Proto je důležitou součástí konference panelová diskuse, která proběhne v její druhé části. Svůj prostor dostane neformální navazování kontaktů během přestávek a po skončení konference.

Konference je určena pro wellness a SPA manažery hotelů, wellness pracovníky i zástupce managementu a další zájemce o problematiku wellness & SPA s důrazem na hotelové prostředí.  Zveme i zástupce wellness center a denních SPA.

Téma LIDÉ JSOU KLÍČ je zajímavé jak pro zkušené provozovatele i začínající provozy.