24.7. - 25.7.2019 - Metličkové procedury, BANJA RITUALS

Místo konání: Kylpyla, Praha, Čelákovice

Typ akce: Akce ČAS

Web akce: https://www.facebook.com/events/1939832279646032/


Máte zájem poskytovat správně metličkové procedury? Chcete se dozvědět více o problematice práce s věniky, metličkování, peelingových procedurách v ruské banje? Pak tu máme školení přímo pro vás! Odborný intenzivní dvoudenní kurz zaměřený na profesionální postupy a praxi při metličkování, spojený s příjemným zážitkovým programem.
Budeme se věnovat tradičním procedurám Ruské banji, peelingům a dalším přírodním procedurám. Kurz pořádá Česká asociace saunérů ve spolupráci s ILOVESAUNA a spol. KYLPYLA, provozovatelem saunového centra Čelákovice .
Máte skvělou šanci se proškolit a začít poskytovat originální procedury ve vašem wellness. Součástí je i poradenství se zavedením banja-procedur do programu wellness centra.

Po úspěšných kurzech v minulém roce otevíráme opět zážitkové školení metličkování. Rádi přivítáme nové zájemce o tuto oblast. Pro případné zájemce, kteří byli na loňském kurzu nabízíme malé zopakování a pak rozšiřující trénink v rámci tohoto kurzu pro skupinku pokročilých.

Dvoudenní kurz provádění tradičních procedur „ruské banji“ s nácvikem dovedností práce s metličkami – metličkování, peelingových procedur a doprovodných aktivit. Trénink dovedností probíhá v sauně i mimo saunu. Seznámení se s historií, metodika přípravy procedury, aromaterapie v návaznosti na používané metličky a bylinky. Metodika provedení celé procedury.

Součástí je i poradenství s možností sestavení dobrého programu metličkových procedur pro vaše saunové centrum – jako součást dramaturgie, výměna zkušeností. Ekonomika provozu „ruské banji“ pro provozovatele.

Vyzkoušíte si i přípravu věniků – metliček, dozvíte se potřebné informace ke skladování a použití. Vyzkoušíte Banya procedury včetně masáže, hammamu a peelingu.

Pořadatel školení: Česká asociace saunérů ve spolupráci s ILOVESAUNA a společností KYLPYLA – provozovatelem saunového centra Čelákovice.

Harmonogram školení:

středa 9 až 18 hodin, večerní program. čtvrtek 7.8.2018  9 až 17 hodin.

Cena školení
zahrnuje vybrané stravování a občerstvení, lektorné, saunové centrum, veškeré používané vybavení

5.900,- Kč /osobu
5.400,- Kč /osobu při dvou a více os. z jednoho centra

pro členy ČAS:
4.900,- Kč /osobu – po slevě 1.000,- Kč
4.500,-Kč /osobu při třech a více os. z jednoho centra

Pořadatel školení – ČAS je neplátcem DPH
Cena nezahrnuje ubytování.

Přihláška: https://goo.gl/forms/ubJwKpXOE7ei7KpK2

Počet míst k dispozici na kurzu: 5 prosím pospěšte si!
Přihlaste se co nejdříve! Loňské kurzy byly zcela obsazeny!

Pokud máte zájem o další kurz nebo jiný typ školení, napište na Hofrichter@saunovymag.cz nebo info@sauneri.cz

Saunér: Jan Pokštefl

Saunové centrum: Sauna Čelákovice