30.3. - 2.4.2017 - SaunaFest 2017

Místo konání: Praha

Typ akce: Soutěž, Akce ČAS

Web akce: www.saunafest.cz


5. ročník SaunaFestu nabídne tradiční festival zážitkového saunování, kvalifikaci českých saunérů na mistrovství světa AUFGUSS WM, doprovodné programy, netradiční saunování.

Možnost zakoupení pobytů a vstupenek připravujeme, start prodeje bude 10.1.2017. Přihlášky soutěžících budou dostupné na konci roku. Na výběru delegací jednotlivých zemí budeme spolupracovat se saunovými asociacemi. Malé jubileum, 5 let SaunaFestu chceme náležitě oslavit – společenské večery budou ještě krásnější. Těšíme se na všechny soutěžící, návštěvníky, porotce i dobrovolníky – pořadatele. Chystáme několik změn! Informace budou postupně zveřejněny na FB a stránce SaunaFest.cz

SaunaFest 2017 – soutěž Grand Prix / SaunaFest 2017 – competition Grand Prix

Chcete soutěžit na SaunaFestu? Těšíme se na všechny! Možnost přihlašování bude otevřena v lednu 2017! Očekáváme velký zájem o tuto mezinárodní událost. Slavíme pátý ročník a za tu dobu se SaunaFest stal velmi oblíbeným. Nemůžeme přijmout všechny zájemce. Pokud bude více zájemců z jedné země budeme pečlivě vybírat ve spolupráci s asociacemi saunových mistrů jednotlivých zemí.

Přihláška MČR

Tým SaunaFestu 2017 :-)

Do you want to compete at Saunafest 2017? We are looking forward to you! The registration will be opened in January 2017. We will be celebrating 5th anniversary and as Saunafest has become very popular, we expect great interest in this international event. But unfortunately, the space is limited, so we cannot accept all the applicants. If there is too many applicants from one country, we will have to choose carefully. The choice will be done in cooperation with associations of sauna masters of the concrete country.

Application to Grand Prix

Team SaunaFest 2017 :-)

Další informace naleznete na stránce projektu: http://sauneri.cz/saunafest/ 

Saunové centrum: Aquapalace Praha