8.1. - 9.1.2018 - Školení „Zážitkové saunování a saunové ceremoniály“ Praha

Místo konání: Praha - Hostivař

Typ akce: Akce ČAS

Web akce: www.sauneri.cz


Základní kurz je vhodný jak pro budoucí saunové animátory, tak pro provozovatele a wellness manažery resortů, hotelů, aquaparků. Pracovníci saun zde získají informace jak poskytovat saunové ceremoniály a zážitkové saunování i v menších saunách, jaké jsou trendy ve světě a v praktické části se naučí pracovat s éterickými oleji při saunování nebo techniky práce s ručníky. Provozovatelé získají potřebné informace z provozu, dozví se o potřebném vybavení, získají přehled o dramaturgii, ekonomice a výhodách zavedení zážitkového saunování.

Základní kurz zážitkového saunování – školení saunových animátorů

Místo:

RAIN.cz, s.r.o.
Štěrboholská 237/6,10200 Praha, Hostivař

Termín: 8. až 9. ledna 2018
Vyplňte si přihlášku zde: 
https://goo.gl/forms/Ax5vF6U1Wox9c4Vk1 

 

Začátek školení pondělí 10:00 hodin
Konec školení úterý – v odpoledních hodinách.

Uzávěrka přihlášek do 30.12.2017
Pozor omezený počet míst v tomto školení! Přihlaste se co nejdříve!
Zbývá již jen 0 míst! Tento termín je zcela naplněn.

Pokud vás zajímá jiné místo nebo jiný termín, můžete vyplnit tento nezávazný formulář:  https://goo.gl/forms/RtKsu1f5DTMLkoQB2 

Kurz je určen jednotlivým zájemcům, kteří chtějí poskytovat saunové ceremoniály a pracovat v pozici saunový animátor.  Také všem, kteří saunové ceremoniály již poskytují v saunových centrech a mají zájem o nové informace. Proškolení získají certifikát o absolvování školení. Tento kurz probíhá bez zkoušky.

Pokud již saunové ceremoniály poskytujete, můžete se zdokonalit, vyměnit si zkušenosti, načerpat inspiraci a zjistit zásady poskytování saunových ceremoniálů a práce saunového animátora z pohledu mezinárodního porotce (lektor – člen hlavní poroty na Mistrovství světa). Ideální příležitost zkvalitnit vaše saunové ceremoniály nebo se připravit na účast na soutěžích.

Získané dovednosti a znalosti: všeobecné informace o saunování, pravidla správného saunování, přehled o zážitkovém saunování a typech saunových ceremoniálů, přehled o trendech v tomto oboru ve světě i v ČR, znalosti z historie saunování, základy pro aromaterapii v sauně, používání pomůcek s ohledem na bezpečnost, základní techniky pro práci s ručníkem při saunových ceremoniálech. Postupy při provádění saunových ceremoniálů, přínosy pro poskytovatele. Praktické zkušenosti při aplikaci aromaterapie v saunové prohřívárně a práci s ručníky.

Kurz vedou dva lektoři.

Program

 1. ZAHÁJENÍ
 2. HISTORIE zážitkového saunování – zdroje Finsko, Rusko, Evropa. Tradice v saunování. Základy správného saunování.
 3. TRENDY zážitkového saunování v Evropě, videonávody, inspirace z EM atd.
 4. SAUNOVÝ CEREMONIÁL rozdělení, průběh, pravidla, bezpečnost, chování saunéra, přínos pro provozovatele
 5. SAUNOVÉ DIVADLO jak připravit dobré saunové divadlo od choreografie přes volbu motivu, zpracování příběhu až po technické pomůcky, jaké jsou novinky a trendy v tomto oboru?
 6. KVALITATIVNÍ KRITÉRIA provedení ceremoniálu pro saunové mistry z pohledu mezinárodního porotce. Saunové soutěže jako zdroj inspirace a výměny zkušeností, co vše se hodnotí a co je dobré aplikovat do běžného provozu.
 7. ZÁKLADY pro AROMATERAPII v sauně jaké jsou možnosti pro používání aromaterapie v sauně, nový trend v používání ÉO. Výběr éterických olejů a doporučené postupy práce při saunovém ceremoniálu, krátce o historii aromaterapie, kořeny pro používání přírodních éo. Úvod do kombinací a míchání ÉO.
 8. PEELINGY a beauty procedury
 9. Praktická část – práce s ručníky, příprava saunového ceremoniálu,
  saunové ceremoniály na zkoušku atd.

 

První den proběhne teoretická část, praktický nácvik ručníkových technik, v závěru dne je možnost navštívit saunové centrum (SaunaSpot nebo Saunia). Druhý den školení pokračuje praktickou částí v sauně v Čelákovicích.

Cena školení
Kurzovné 3.690,- Kč 
+ DPH 21%

zahrnuje lektorné, prostory, pronájem saunového centra, tištěné materiály, éterické oleje, veškeré pomůcky pro školení, certifikát, společný oběd
Cena školení nezahrnuje ubytování, dopravu, stravování a večerní návštěvu saunového centra.
Rádi Vám doporučíme ubytování v okolí, kontaktujte náš tým…

sleva 10% pro třetí a další osobu na 1 přihlášce a sleva 10% pro členy ČAS (i zaměstnance členských center ČAS).

Vyplňte si přihlášku zde: https://goo.gl/forms/Ax5vF6U1Wox9c4Vk1 

Kurz pořádá pod značkou Saunový Mág společnost RAIN.cz s.r.o. (ičo 28921313).
Česká asociace saunérů poskytuje školení záštitu a odbornou spolupráci.