3.11. - 10.11.2018 - Týden saunování

Místo konání: Česká republika

Typ akce: Akce ČAS

Web akce: www.sauneri.cz/tyden-saunovani


Připojte se k Týdnu saunování! Sedmý ročník celorepublikové kampaně se letos uskuteční v týdnu 3.11. až 10.11.2018. Akci pořádá Česká asociace saunérů a společnost RAIN.cz ve spolupráci s Asociací pracovníků v regeneraci. Tisková konference proběhne 1.11. 2018 opět v Aquapalace Praha kde kampaň odstartujeme. Samozřejmě i zde představíme aktivity po celé ČR přítomným novinářlm, v tiskové zprávě atd. Vyplňte si přihlášku […]

Připojte se k Týdnu saunování!

Sedmý ročník celorepublikové kampaně se letos uskuteční v týdnu 3.11. až 10.11.2018. Akci pořádá Česká asociace saunérů a společnost RAIN.cz ve spolupráci s Asociací pracovníků v regeneraci. Tisková konference proběhne 1.11. 2018 opět v Aquapalace Praha kde kampaň odstartujeme. Samozřejmě i zde představíme aktivity po celé ČR přítomným novinářlm, v tiskové zprávě atd.

Vyplňte si přihlášku zde.

Týden saunování má za úkol propagovat zdravé a správné pravidelné saunování. Také poskytnout informace o nových trendech v saunování – zejména z oblasti zážitkového saunování.
Tradičně spolupracujeme s novináři zajímavých médií (Radiožurnál, ČRO, Česká Televize atd.). Na vyžádání pošleme mentoring z loňského ročníku.

V celé řadě saunových center, saun, wellness resortů proběhne Týden saunování, který nabídne prodlouženou otevírací dobu, zvýhodněné vstupné nebo jiné bonusy, zajímavý program pro návštěvníky – saunové ceremoniály, besedy, přednášky, přírodní aromaterapii atd. Provozovatelům saun, kteří se ke kampani připojí, poskytneme inspiraci a náměty na zajímavé události v saunách a zážitkové saunování.
Chystáme celorepublikovou komunikační kampaň a spolupráci s novináři.

Tisková konference se uskuteční 1.11.2018 v Aquapalace Praha.

Nastartujte spolu s námi hlavní saunovou sezónu! Informace naleznete v přiloženém PDF souboru. Připojíte se vyplněním formuláře zde.

Celorepublikovou kampaň můžete využít také pro své centrum – budete-li součástí, jsou Vám k dispozici všechny materiály, logo, můžete samostatně komunikovat s novináři ve Vašem regionu, upozornit na speciální akce, eventy nebo nějaké výhody pro návštěvníky. Umístíte logo kampaně na svůj web, FB a jiných materiálů, připravíte konkrétní akce, které budeme společně propagovat, pozvete novináře…

Těšíme se na spolupráci s vámi!