CZECH NATIONAL SAUNA MASTER TEAM – ČESKÁ SAUNOVÁ REPREZENTACE


Saunéři, kteří reprezentují ČR na zahraničních akcích, soutěžích a setkáních jsou sdružení pod značkou Czech National Saunamaster Team.

Snažíme se o dobrou prezentaci českého saunového umění na výjezdech do zahraničí i na mezinárodních soutěžích. Naším cílem je dát příležitost vystoupení v zahraniční schopným českým saunérům, připravovat společné výjezdy za inspirací a prezentovat se ve světě. Jsme otevření dalším zájemcům!

Chceme prezentovat také další členy ČAS ve světě (saunové resorty, dodavatele, výrobce atd.).

Information for managing foreign resorts, swimming pools and sauna centers: 
Events under patronage of the Czech Association of Czech Sauna Masters (ČAS). As part of our project of the representation of sauna art  from Czech Republic, we regularly make trips to sauna centers abroad. Based on your requests, we will create a delegation of saunas, arrange the term, together we will prepare the dramaturgy of the event.

We guarantee the quality of the performance of our Sauna Masters  as well as the quality of the event.
The benefit of our program is also that your Sauna center – resort  will be seen… For each event we provide PR and marketing in the form of article publishing in our media partners, publication in the newsletter, addressing social networks. From the visited resort we usually publish an article „We tried“ …

Plan international events organized with the ČAS. ČAS also provides a patronage to some selected international projects and events.

VYBRANÉ AKCE ČESKÉHO SAUNOVÉHO TÝMU V ZAHRANIČÍ


 

Český event v Therme Erding

Ve dnech 7.-9.prosince vyjela Česká reprezentace do Therme Erding, kde své saunové umění představili nejlepší saunéři České republiky.

 

Česká saunová noc v Polsku

Ve dnech 16.-18.listopadu naši saunéři reprezentovali české saunové umění v Polsku – Palac Saturna Termy Rzymskie.

 

Sauna Herbal Cup – vítězové v Itálii.

Vítězové Sauna Herbal Cupu 2017 předvedli svá umění v Itálii a to v Aquardens ve Veroně. Tento krásný saunový event proběhl ve dnech 16.-18. února 2018 v zastoupení Pavel Horák, Petr Staněk, Maciek Piczura, Luboš Veselý, Tímea Végh….

 

Česká saunová noc v Erdingu.

Zástupci České reprezentace saunérů, předvedli svá umění v Erdingu o víkendu 8.-10. prosince 2017. Pod záštitou České Asociace Saunérů jste mohli vidět Michala Přeučila (SaunaSpot), Markétu Pokornou (Saunia), Honzu Fleka (SaunaSpot) a Petra Staňka (Saunia).

 

2. Česká saunová noc v Saturn Palace – Termy Rzymskie

O víkendu 10.-11.11.2017 proběhla další krásná saunová noc s českou reprezentací saunérů. Vidět jste mohli Michala Přeučila, Elišku Blažkovou, Kateřinu Šmídovou, Lucii Stellnerovou a Milana Ančince.

Finále mistrovství světa v saunových ceremoniálech – AUFGUSS-WM 2017

Mistrem světa AUFGUSS-WM v holandském Thermen Soesterberg, které proběhlo 18.-24.9.2017 se stal Jiří Žákovský z České Republiky.

Relegation Round proběhl v SATAMA SAUNA RESORT & SPA AM SCHARMÜTZELSEE

Kateřina Šmídová z Aquapalace Praha zvítězila na kvalifikačním kole – Relegation Round v Německu, které probíhalo začátkem září a vybojovala tak postup na MS. Zde se přeměnila v lesního skřítka.

Český saunový event proběhl v Badegärten Eibenstock 

Za účasti saunérů Michala Přeučila, Jiřího Žákovského a Veroniky Cikánové jsme byli součástí oslav 20. narozenin saunového centra. Kouzelné prostředí, milá atmosféra a setkání s dalšími saunéry z Německa – to byl první červnový víkend. Vyzkoušeli jsme si velkou saunu pro 130 lidí, skvěle technicky vybavenou a předvedli saunové divadlo odměněné dlouhotrvajícím potleskem.

Český saunový event v Therme & Badewelt Sinshaim, Německo 27.1. – 29.1.2017

Na konci ledna 2017 se uskutečnila další mezinárodní akce České asociace saunérů. Tentokrát jsme se vydali do německého saunového světa Badewelz Sinsheim. Sedmičlenná delegace prezentovala české saunové umění v osmnácti saunových ceremoniálech, které proběhli v pěti saunách, včetně té největší KOI SAUNA pro 160 hostů. V této sauně je panoramatický výhled na velké akvárium a sauna je skutečně obrovská. Článek si můžete přečíst zde

 

Aufguss cup Rakouského císařství 20.1. – 23.1.2017

Setkání saunérů tří zemí – Rakouska, Maďarska a ČR v Resort Falkensteiner Bad WaltersdorfČeská reprezentace se vydala do Rakouska na oslavu 150 let výročí Rakousko-Uherské monarchie. Naši saunéři předvedli saunové umění  a užili si tak krásné 3 dny plné zážitků. Za český tým vyjel Pavel Hofrichter, Michal Přeučil a saunérka Eliška Blažková.

 

Česká saunová noc v Czeladzi proběhla 11.-13.11.2016

Česká reprezentace se vydala předvést své umění do krásného saunového světa  Saturn Palace – Termy Rzymskie. Uskutečnili se zde 2 úžásné saunové noci, kde se představili saunéři Jiří Žákovský, Michal Přeučil, Jakub Krejčí, Milan Ančinec, Pavel Hofrichter a saunérka Michaela Schönová.

Mistrovství světa AUFGUSS WM 13. – 18.9.2016

Česká reprezentace na mistrovství světa v saunových ceremoniálech v září 2016 získala krásné hodnocení. Jiří Žákovský vybojoval 2. místo a tým Jiří Žákovský a Ondřej Sochůrek skončili v základní kole na 11. místě. V 12-ti členné porotě mistrovství světa jsme měli zástupce z ČR – Pavla Hofrichtera

  1. Česká mezinárodní saunová noc s grilováním v Polsku 28.5.2016

České saunérky ukázaly saunové umění v překrásném resortu Sommer Residence

SAUNA WM – světový šampionát v saunových ceremoniálech

V říjnu 2015 – přivítal další ročník SAUNA WM saunový svět Eiffel Therme Zikkurat v Německu. Čeští saunéři ze Saunie Praha, Kylpyly a také ze Slovenského Sence úspěšně reprezentovali v soutěži, kde hlavní slovo měli diváci (Ondřej Sochůrek 2. místo, Jiří Žákovský 4. místo).

Mistrovství světa AUFGUSS WM

Česká delegace na světovém mistrovství v září 2015 v německém Sinsheimu zabodovala. Jiří Žákovský dokázal vybojovat úžasné 4. místo a tým Lucie Stellnerová a Jiří Žákovský skončil na 6. pozici.

Český saunový event v Satama Sauna Park, Německo

Víkendové představení českého saunového umění za účasti špičky českých saunových mistrů z Cedrus Spa, Saunie Praha, Kylpyly, Aquapalace Praha se uskutečnil 29.-30.5.2015

SAUNA WM Bad Hofgastein, Rakousko

Další ročník světové soutěže proběhl v Rakousku v říjnu 2014. Z ČR cestovalo několik fanoušků zážitkového saunování a mezi soutěžícími saunéry jsme měli Jaroslava Pallase, Lukáše Poluka, Janka Poláka a tým Jaroslav Pallas – Judita Müllerová.

AUFGUSS WM, Satama Sauna Park, Německo
První mistrovství světa se značkou AUFGUSS WM a náš zájezd karavanem s Lukášem Polukem, Romanem Málkem. Řídil Radovan Štícha a soutěžil tým saunérů Resortu Valachy (Jiří Malina, Abdon Chovaneček a Kopřivová). Událost proběhla v září 2013.
Naše první účast na velké světová soutěži!
V říjnu 2012 jsme se vydali do rakouského Grazu, kde probíhalo světové mistrovství SAUNA WM. Spolu s Honzou Bejdákem a Radovanem Štíchou jsme zorganizovali účast v soutěži pro saunéry Aquapalace Praha a Cedrus Spa.