DEN LETNÍHO SAUNOVÁNÍ


 

Smyslem této kampaně je osvěta letního saunování. Zatímco řada saunových provozů na léto zavírá, snažíme se o osvětu správného celoročního saunování. Lidé co chodí do sauny pravidelně i v létě mají lepší termoregulaci a lépe snášejí výkyvy teplot nebo třeba letní tropické dny.

První ročník Dne letního saunování byl pořádán v půlce června roku 2016 (sobota 18.6.2016). K projektu se mohou připojily saunová centra z celé ČR.

Kampaň provází spolupráce s médii a rozhovory o přínosech pravidelného saunování s důrazem na letní období.

Konané akce:

18.6.2016 – celá ČR a Slovensko
18.6.2017 – celá ČR a Slovensko
9.6.2018 – celá ČR a Slovensko

Informace pro provozovatele zde (PDF)

Přihláška pro provozovatele saun ke kampani

Událost na FB – přidejte se!

Forum Romanum Wellness – svět wellness zážitků pod Pálavou je součástí nejmodernějšího a největšího vodního světa v České republice. V Aqualandu Moravia jsou balneo vany a některé bazény zásobeny unikátní minerální vodou s prokazatelnými léčivými účinky. Milovníkům saunování je k dispozici 9 různých saun, vířivky, Kneippova lázeň, masáže a další procedury. Skutečným požitkem je pak vířivá koupel pod širým nebem s panoramatickým výhledem na pálavskou krajinu. Přijďte si odpočinout a zrelaxovat tělo i mysl. Pobyt u nás vám dodá energii, posílí imunitu a pomůže zapomenout na starosti běžného života. tématické saunové ceremoniály.

Aqua Sport Club – provozovatel Plaveckého areálu Jedenáctka VS se se svým útulným wellness připojuje ke kampani Den letního saunování na podporu zdravého saunování. Již čtvrté léto budeme našim klientům nabízet wellness služby s rozšířenou nabídkou saunových ceremoniálů. Naše wellness s finskou saunou, aroma saunou, parní lázní a ledovou studnou je pro klienty otevřeno každý den od 10hod do 21hod. Nejen, že si u nás klienti odpočinou, ale v úterý, pátek i v sobotu mohou prožít některý z našich saunových ceremoniálů. Každý čtvrtek od 15 do 19hod je wellness otevřeno  pouze pro ženy, kde je pro ně připraven speciální dámský ceremoniál – Lady Beauty.

Sauna Čelákovice – Saunové zahradní lázně, prohřívárna s kapacitou 40 osob, velký venkovní ochlazovací bazén, bar, masáže, saunování s posezením u ohně.

PŘÍŠTÍ STŘEDU CEREMONIÁLY !
Městská sauna Čelákovice se zapojujeme do celostátní akce „Den letního saunování“ a příští středu, t.j. 13.7.2018, Vás srdečně zveme na večer s ceremoniály a opékáním buřtů. Otevřeme i druhou část zahrady a kromě ohniště pro Vás roztopíme i malou Aito saunu. Kdo ještě neozkoušel kouzlo této sauny, vřele doporučujeme ! Na večer připravujeme 3 ceremoniály, první proběhne ve 20:00.
Vstupné: běžné/permanentka
Buřtík s chlebem: Kč 30,-
Těší se na Vás místní saunamistři ! :-)