DEN LETNÍHO SAUNOVÁNÍ

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

DEN LETNÍHO SAUNOVÁNÍ


 

Smyslem této kampaně je osvěta letního saunování. Zatímco řada saunových provozů na léto zavírá, snažíme se o osvětu správného celoročního saunování. Lidé co chodí do sauny pravidelně i v létě mají lepší termoregulaci a lépe snášejí výkyvy teplot nebo třeba letní tropické dny.

První ročník Dne letního saunování byl pořádán v půlce června roku 2016 (sobota 18.6.2016). K projektu se mohou připojily saunová centra z celé ČR.

Kampaň provází spolupráce s médii a rozhovory o přínosech pravidelného saunování s důrazem na letní období.

Den letního saunování 2020 bude mít letos ještě větší význam. Chceme upozornit na potřebu pravidelného saunování (v domácích i veřejných saunách) a šířit osvětu zdraví prospěšného saunování min. 1x týdně a to i v létě.
Tento den by všichni milovníci sauny měli být v sauně. Každý saunér by si měl mávnout, udělat nějaký rituál pro návštěvníky saun. Pevně věříme, že to půjde.
Sestavíme podklady proč je dobré saunovat v létě. Přispějeme k návratu návštěvníků do wellness center.
Udělejme z léta saunovou sezónu! Společně informujme návštěvníky o potřebě chodit do sauny minimálně 1x týdně!

Konané akce:

18.6.2016 – celá ČR a Slovensko
18.6.2017 – celá ČR a Slovensko
9.6.2018 – celá ČR a Slovensko
8.6.2019 – celá ČR a Slovensko – Den letního saunování pořádáme ve stejný den, kdy je vyhlášený Global wellness day https://www.globalwellnessday.org/
13.6.2020 – celá ČR a Slovensko – Den letního saunování se uskuteční ve stejném termínu jako GLOBAL WELLNESS DAY (tak jako tomu bylo loni). https://www.globalwellnessday.org/

Informace pro provozovatele zde (PDF)
Přihláška pro provozovatele saun ke kampani

Událost na FB – přidejte se!