Aktuální akce / Proběhlé akce

24.7. - 25.7.

Metličkové procedury, BANJA RITUALS

Kde: Kylpyla, Praha, Čelákovice

Typ akce: Akce ČAS

Máte zájem poskytovat správně metličkové procedury? Chcete se dozvědět více o problematice práce s věniky, metličkování, peelingových procedurách v ruské banje? Pak tu máme školení přímo pro vás! Odborný intenzivní dvoudenní kurz zaměřený na profesionální postupy a praxi při metličkování, spojený s příjemným zážitkovým programem.
Budeme se věnovat tradičním procedurám Ruské banji, peelingům a dalším přírodním procedurám. Kurz pořádá Česká asociace saunérů ve spolupráci s ILOVESAUNA a spol. KYLPYLA, provozovatelem saunového centra Čelákovice .
Máte skvělou šanci se proškolit a začít poskytovat originální procedury ve vašem wellness. Součástí je i poradenství se zavedením banja-procedur do programu wellness centra.

katajasanako_ja_kauha_kannolla

19.8. - 20.8.

Školení „Zážitkové saunování a saunové ceremoniály“ Praha

Kde: Praha - Hostivař

Typ akce: Akce ČAS

Základní kurz je vhodný jak pro budoucí saunové mistry, tak pro provozovatele a wellness manažery resortů, hotelů, aquaparků. Často se kurzu účastní i majitelé domácích saun nebo nadšenci a příznivci zážitkového saunování. Pracovníci saun zde získají informace jak poskytovat saunové ceremoniály a zážitkové saunování i v menších saunách, jaké jsou trendy ve světě a v praktické části se naučí pracovat s éterickými oleji při saunování nebo techniky práce s ručníky. Provozovatelé získají potřebné informace z provozu, dozví se o potřebném vybavení, získají přehled o dramaturgii, ekonomice a výhodách zavedení zážitkového saunování.

16997827_10210451562836772_2974322515134373861_n

30.8. - 1.9.

Relegation Round Aufguss WM

Kde: Farris Bad - Norsko

Typ akce: Soutěž

Více informací doplníme později!

7.9.

Aromakonference Brno 2019

Kde: Brno - v Sále ICV Mendlova univerzita, Zemědělská 5

Typ akce: Místní akce

Akce Aromaterapie & Bylinky, z.s.

unnamed

8.9.

Festival Aromaterapie & Bylinky

Kde: Brno - areál Otevřené Zahrady na Údolní ulici

Typ akce: Místní akce

Akce Aromaterapie & Bylinky, z.s.

unnamed

9.9. - 10.9.

Školení „Zážitkové saunování a saunové ceremoniály“ Uherské Hradiště

Kde: Aquapark Uherské Hradiště

Otevřené školení v saunovém centru Aquaparku Uherské Hradiště. Základní kurz je vhodný jak pro budoucí saunové mistry, tak pro provozovatele a wellness manažery resortů, hotelů, aquaparků. Často se kurzu účastní i majitelé domácích saun nebo nadšenci a příznivci zážitkového saunování. Pracovníci saun zde získají informace jak poskytovat saunové ceremoniály a zážitkové saunování i v menších saunách, jaké jsou trendy ve světě a v praktické části se naučí pracovat s éterickými oleji při saunování nebo techniky práce s ručníky. Provozovatelé získají potřebné informace z provozu, dozví se o potřebném vybavení, získají přehled o dramaturgii, ekonomice a výhodách zavedení zážitkového saunování.

IMG_20181106_131633

16.9. - 22.9.

Finále MS Aufguss WM

Kde: Thermen Berendonck - Holandsko

Typ akce: Soutěž

Finále AUFGUSS WM v novém saunovém centru v Holandsku, Therme Berendonck přivítá ty nejlepší saunéry z kvalifikačních kol, probíhajících v řadě zemí Evropy.

thermeb

18.9.

Konference Hotelové wellness & SPA

Kde: PVA EXPO Praha – Letňany

Typ akce: Akce ČAS

Téma: Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet.

21.11. - 24.11.

Sauna Herbal Cup 2019

Kde: Aqualand Moravia

Typ akce: Akce ČAS

Festival zdravého saunování, relaxačních ceremoniálů a originálních peelingů. Jedinečná mezinárodní událost otevřená široké veřejnosti, všem nadšeným zájemcům o saunu a přírodu. Přinášíme zážitky! Program je bohatý a čistě přírodní. Zažijete a ucítíte byliny, esence, vykuřovadla. Těšte se na léčivé maceráty, očistné metličky, voňavé čaje a koření. Prostě síla rostlin v mnoha podobách. Spojujeme saunování, přírodu […]

SHC_2018_color

26.3. - 29.3.

SaunaFest 2020

Kde: Aquapalace Praha

Typ akce: Akce ČAS

Všechny informace doplníme později. V případě zájmu nás můžete sledovat na FB v události ZDE nebo na FB stránkách SaunaFestu