Aktuální akce / Proběhlé akce

21.8.

Mávání s mistry II – workshop ručníkových technik – mistrovské mávání

Kde: TJ SOKOL Hostivař

Typ akce: Akce ČAS

Workshop pro saunéry zaměřený na náročnější ručníkové techniky. Pod vedením mistra světa, mistrů ČR a Slovenska se neučíte nové triky s ručníky, budeme se věnovat zdokonalení mávání na hudbu, hladké přechody a dotkneme se i synchronizace v týmovém provedení saunových ceremoniálů.

Foto_skoleni_sauneri2_-34

31.8. - 1.9.

Školení „Zážitkové saunování a saunové ceremoniály“ Praha

Kde: Praha - Hostivař

Typ akce: Akce ČAS

Základní kurz je vhodný jak pro budoucí saunové mistry, tak pro provozovatele a wellness manažery resortů, hotelů, aquaparků. Často se kurzu účastní i majitelé domácích saun nebo nadšenci a příznivci zážitkového saunování. Pracovníci saun zde získají informace jak poskytovat saunové ceremoniály a zážitkové saunování i v menších saunách, jaké jsou trendy ve světě a v praktické části se naučí pracovat s éterickými oleji při saunování nebo techniky práce s ručníky. Provozovatelé získají potřebné informace z provozu, dozví se o potřebném vybavení, získají přehled o dramaturgii, ekonomice a výhodách zavedení zážitkového saunování.

16997827_10210451562836772_2974322515134373861_n

10.9. - 13.9.

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów

Kde: Pałac Saturna Termy Rzymskie

Typ akce: Soutěž

Poland round

PL

17.9. - 20.9.

SaunaFest 2020

Kde: Aquapalace Praha

Typ akce: Akce ČAS

Oficiální mistrovství na Aufguss-WM

Saunafest logo 2020

22.9. - 26.9.

FOR GARDEN

Kde: PVA EXPO PRAHA LETŇANY

Veletrh FOR GARDEN se letos mimořádně koná v září Veletrh se tak bude konat v souběhu s veletrhem FOR ARCH, který je největší a nejnavštěvovanější akcí na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Veletrh FOR GARDEN tak bude nově trvat 5 dnů. Předprodej vstupenek na nový termín veletrhu bude opět na našem e-shopu vstupenky-pva.cz. Všem příznivcům zahrad, zahradní architektury a […]

1.10. - 3.10.

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL

Kde: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Česká asociace saunérů již tradičně doporučuje tento odborný veletrh. Víme že wellness a gastronomie je velké téma, v předchozích ročnících jsme připravili i zajímavé přednášky a programy, domluvili prezentaci našim členům atd. Pro členy asociace zajistíme vstupenky na veletrh.

_DSC3370