Tomáš Drápal

Ing. Tomáš Drápal před ukončením svých studií v roce 2009 nastoupil jako marketingový manažer do Relax centra Kolštejn v Branné. Po promocích nastoupil jako provozní, později jako ředitel Relax centra a Wellness hotelu Kolštejn.

Každodenní hotelová rutina, provozování saunového světa, hotelového bazénu, restaurace a později i minipivovaru umožnila komplexní chápání fungování hotelovbého komplexu. Během několika let dokázal společně se svými 30 pracovníky vybudovat z hotelového zařízení uprostřed jesenických hor nejznámější a pro mnohé po dlouhá léta vzorový wellness hotel na Moravě. Po výhře a 2 obhajobách titulu „Nejlepší wellness hotel Olomouckého kraje“ v soutěží Czech Hotel Awards  v letech 2012-2014 se zaměřuje v Branné na oblast saunování a wellness.

Saunové ceremoniály, originální pojetí provozování saunového světa, vystoupení na českých i mezinárodníách soutěžích se svým saunérem i v pozici porotce – to jsou další kroky, které vedly Tomáše Drápala k jeho cestě do jeho nového působiště.

Od ledna 2016 pracuje jako obchodní a marketingový ředitel Resortu Hrubá Voda a Wellness hotelu Hluboký dvůr. V tomto resortu se zaměřuje na mnoho cílových skupin nevyjímaje milovníky saunování a zážitkových ceremoniálů. V listopadu 2016 uspořádal společně s Pavlem Hofrichterem již třetí ročník unikátní soutěže pro saunéry pod názvem Sauna Herbal Cup.

Součást saunového světa Wellness hotel Hluboký dvůr je rovněž nová venkovní zóna se zážitkovou Sauna arenou s kapacitou 70 osob.

Od ledna 2017 se Sauna arena Wellness hotelu Hluboký dvůr zapisuje jako svatostánek pravidelných saunových eventů, saunových nocí a vystoupení pro saunéry nejen z České republiky, ale i zahraničí.

 

 

drapal

Fotogalerie