Bogdan Mykhaylyshyn

Boďa bydlí v Českých Budějovicích, jeho hlavní pracovní naplní je masér, takže k saunování má velice blízko. Se saunovýma procedurami se seznámil původně v Gmundu. Školení saunéra absolvoval na začátku roků 2018, takže je to poměrně mladý saunér bez zkušenosti. Zatím se nezúčastnil žádné soutěže.

Saunové rituály provádím cca od roku 2015 hlavně jako doplněk k masážím jako nadšenec saunovaní, začal jsem chodit s klienty před masáží do sauny a zpříjemňovat jím zážitkovým saunováním celkový relaxační požitek. První školení saunového animátora jsem absolvoval 2018. Vystupovat jako saunér před lidmi mně baví, jelikož rád přináším osvětu o saunování a hlavně chci aby saunování lidí bavilo. Myslím, že spousta lidí ani neví proč je saunování zdravé a my saunéři přinášíme jak osvětu tak požitek.

Zdravím,

Jmenuji se Bogdan a už přes 20 let žiji v Českých Budějovicích. Vystudoval jsem střední zdravotnickou školu obor Masér sportovní a rekondiční a následně jsem získal titul bakaláře v oboru Tělovýchovy a sportu. Mou hlavní pracovní náplní je tedy poskytování služeb maséra a osobního trenéra, ale jakožto nadšenec saunování, jsem začal provádět od roku 2015 amatérské saunové rituály pro klienty Fitness 14, kde se nachází má masérna. Zpříjemňování jejich pobytu v sauně a potažmo i celé relaxační procedury spojené s masáží mě nadchlo natolik, že jsem se rozhodl absolvovat oficiální saunérský kurz počátkem roku 2018. Zde jsem získal užitečné teoretické i praktické informace, které mi saunerský svět zase o něco přiblížily. A mým cílem je tyto informace zprostředkovaně předat i mým klientům – blahodárné účinky sauny totiž nespočívají pouze v ročištění a detoxikaci těla, ale také vaší mysli. Přijďte to zkusit na vlastní kůži, rád vás tímto „horkým světem“ sauny provedu :-).