Tereza Madarászová

Jmenuji se Tereza, pocházím ze zatáčky mezi Prahou a Vídní jménem Brno a jsem již od října 2016 nadšenou saunérkou.

K saunování jsem se ale dostala z celkem pragmatických důvodů. Jako studentka vysoké školy jsem si chtěla sehnat brigádu, no a zároveň jsem díky náročnosti studia neměla čas a energii na klasické dvanáctky někde v kavárně. Vzpomněla jsem si, že v jednom brněnském wellness, v Infinit Maximusu, kde jsem dříve dělala recepční, zavedli saunové ceremoniály. Některé jsem dokonce i viděla, tak jsem měla malou představu, co by tato práce mohla obnášet. A tak jsem si řekla proč ne!

Má představa byla taková, že to budu mít několik v jednom- práci, která nesebere celý den, teplíčko sauny, sportovní vyžití (přeci jen kardio to tak trochu je haha) a prostor pro kreativní vyžití.
Šla jsem tedy na pohovor, nechala se zaškolit od Jirky Žákovského a začala pracovat. No a zjistila jsem, že kromě výše zmíněných benefitů je saunování i velká láska! :)
Dva až tři měsíce na to, jsem začala dělat i ceremoniály pro děti na další pobočce Infinitu. Zde nás opět zaškoloval Jirka a během společně stráveného času mi hodně vyprávěl o soutěžích, Saunafestu a celé saunové rodině. Moc se mi celý tento koncept líbil a chtěla jsem se jet na Saunafest podívat. Snadno se ale nechám vyhecovat k novým výzvám a to se stalo i tentokrát, a tak jsem se svého prvního Saunafestu zúčastnila jako soutěžící v kategorii týmů. Ze Saunafestu jsme se za půl roku vydali na Aufguss WM a tam se už absolutně potvrdilo, že saunové ceremoniály a celá aufguss familly mě jen tak nepustí.:)
Od té doby se snažím v každé volné chvíli zlepšovat v technikách mávání, vytvářím další a další ceremoniály a příběhy, snažím se prohlubovat své znalosti z aromaterapie a celkově odkrývat políčka na herním plánu všeho, co sauna nabízí.
V této chvíli kromě dělání samotných ceremoniálů školím i nové saunamistry v našem resortu a můžu dál předávat zkušenosti o tomto krásném povolání.
Právě ta sdílená radost a spousta milých kreativních, které díky sauně potkávám, mě to tak baví!:)

Úspěchy

RokMístoSoutěž
20172SaunaFest - Team
201713Finále Aufguss WM - Team
20189SaunaFest - Single
20181SaunaFest - Team
20187Finále Aufguss WM - Team
20194SaunaFest - Single
20193Qualification aufguss freestyle master
20193Relegation Round - Single
201916Finále Aufguss WM - Single
Terezka 2

Fotogalerie