Aqua Sport Club – Jedenáctka

Přijďte a dopřejte svému tělu odpočinek, regeneraci a doteky saunových procedur. K dispozici máte aroma a finskou saunu a parní lázeň. Po saunování se můžete zchladit některou z našich sprch, v ochlazovacím bazénku s teplotou vody okolo 10 °C nebo ledovou tříští, která se nabírá holýma rukama a hází se na nahé tělo (ramena, záda, hruď apod.), nedoporučuje se dávat na hlavu. Máme zde také přívalové polévací vědro se studenou vodou, které umožní rychlé a prudké ochlazení. Teplotu a typ proudu vody ve sprchách (např. přívalová sprcha, imitace deště apod.) lze zvolit výběrem typu sprchy. Chlad přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního stavu. Závěrečné ochlazení by mělo zabránit pocení. Přibližně 15minutový odpočinek si dopřejte v naší relaxační zóně, kde je k dispozici příjemná relaxační hudba, ale také denní tisk a občerstvení v saunovém baru. Nezapomeňte na pitný režim.

Saunování je vhodné i pro děti. Prohřátí děti uklidní a následný hluboký spánek jim nabudí chuť k jídlu. Děti, které se pravidelně saunují, posilují svou imunitu a nejsou tak často nemocné. Mezi jednotlivými cykly saunování je možné využít i dětský koutek.

V nabídce máme:

  • Relaxační zóna s pitným režimem zdarma
  • Ochlazovací část (ledový bazének s průtokem vody, ledová tříšť neboli ledový peeling, přívalové polévací vědro, několik druhů sprch).
  • Saunové ceremoniály vždy v úterý, pátek a sobotu od 11.00, 18.00, 19.00 a 20.00 hod.

Wellness centrum je součástí aquaparku (bazén, zážitková část s whirpoolem a tobogánem). Průchod do bazénu je možný (bazénová hala přástupná v plavkách, wellness bez plavek, v prostěradle).

Prohřívání

Jméno Kategorie Teplota Vlhkost Kapacita
Finská sauna Finské suché 90° – 100° C 20
Aaroma sauna s přírodními esencemi Finské suché 85° – 95° C 15
Parní lázeň s hvězdnou oblohou a vůní eukalyptu nebo ledové máty Parní procedury ? – ? C 15

Služby

Poskytujeme saunové ceremoniály Pravidelně
Počet prohříváren 3
Počet lůžek v relaxační zóně 7
Počet sezení 8
Terasa
Zahrada
Sprchy
Vědro
Ochlazovací bazén
Whirlpool
Ledová studna
Jeskyně (mrazák)
Teplý bazén (FKK)
Zážitkové sprchy
Bar v rámci centra (uvnitř)
Saunování dětí
Privátní saunovací prostor
aqua-sport-club
Web http://www.aquasportclub.cz
E-mail info@aquasportclub.cz
Telefon 226 801 290 / 299
Ulice Mírového hnutí 2385/3
Město Praha 4 - Chodov
PSČ 149 00
GPS 50.0390158, 14.5022938