Aquacentrum Pardubice

Zveme všechny milovníky koupání, plavání, saunování a veškeré vodní zábavy do největšího aquaparku ve Východních Čechách.
Přijměte pozvání do AQUACENTRA, které každoročně přivítá okolo 450.000 návštěvníků. Své si u nás najde opravdu každý. Ať už si vyberete moderní 50m bazén nebo zónu aqua s 10 atrakcemi pro všechny věkové kategorie.

350 m² to je plocha, na které se rozkládá zóna fitness s funkční, kardio a strojovou zónou. Je tak ideální nejen pro jednotlivce, kteří mohou využít služeb osobního trenéra, ale i pro skupiny sportovců.

Pokud dáváte přednost relaxu, pak si užijte náš wellness, kde se můžete saunovat, vyzkoušet několik druhů lázní nebo se zdravě opalovat. Součástí wellness jsou profesionální služby masérek z Thajska.

V letním období je Vám plně k dispozici letní pláž s víceúčelovým bazénem, dětským bazénem, brouzdalištěm a hřištěm pro děti.

V každé zóně jsou Vám k dispozici bistra s občerstvením.

Nedílnou součástí Aquacentra je Plavecká škola s 15 instruktory. Pořádáme kurzy plavání pro batolata, mateřské školy, základní školy, odpolední kurzy plavání pro děti, večerní kurzy plavání pro dospělé a také plavání pro seniory.

Máte-li zájem o oslavu narozenin, o firemní akci, soustředění sportovců nebo si nevíte rady s dárkem pro Vaše nejbližší, pak i s tím Vám umíme pomoci. Že se chcete jen pobavit? Pak přijďte na naše doprovodné akce, které se konají v průběhu celého roku.

Prohřívání

Jméno Kategorie Teplota Vlhkost Kapacita
Finsská sauna Finské suché 80° – 100° C 10 % 20
Infrakabina Jiné 55° – 55° C 5

Služby

Poskytujeme saunové ceremoniály Pravidelně
Počet prohříváren 3
Počet lůžek v relaxační zóně 23
Počet sezení 11
Terasa
Zahrada
Sprchy
Vědro
Ochlazovací bazén
Whirlpool
Ledová studna
Jeskyně (mrazák)
Teplý bazén (FKK)
Zážitkové sprchy
Bar v rámci centra (uvnitř)
Saunování dětí
Privátní saunovací prostor
aquacentrum-pardubice
Web http://www.aquapce.cz/
E-mail info@aquapce.cz
Telefon +420 461 101 200
Ulice Jiráskova 2664
Město Pardubice
PSČ 530 02
GPS 50.0337856, 15.7824964