Golf & Spa Kunětická Hora – Cedrus SPA

Hotel Kunětická Hora

Hotel Kunětická Hora nabízí 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech. V hotelu jsou pro hosty připraveny standardní ubytovací služby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí a WIFI. V pokojích jsou koupelny se sprchovým koutem, apartmány jsou vybaveny vanou. Na přání je k dispozici rovněž dětská postýlka. Ubytování zahrnuje snídani formou bufetu a hosté si mohou objednat polopenzi nebo plnou penzi. K dispozici jsou dva  speciální svatební apartmány.

Hosté se nemusí bát problémů s parkováním. Resort disponuje dostatečnou parkovací plochou o kapacitě 300 míst.

Hosté hotelu mohou využít služeb saunového centra Cedrus Spa či aktivně relaxovat  na tenisových kurtech, hřišti pro malou kopanou nebo in-line stezce vedoucí kolem golfového hřiště.

Saunové centrum Cedrus Spa

Jedinečnou atmosféru a vůni našemu saunovému centru propůjčuje dřevo kanadského cedru, ze kterého jsou sauny postaveny. Centrum je rozděleno na dvě části. Velkorysý prostor veřejný prostor a luxusní privátní část. Saunové ceremoniály, venkovní ochlazovací bazén, saunový bar, vítejte v Cedrus Spa!

Provoz veřejné části Cedrus Spa

Pondělí                     sanitární den – zavřeno
Úterý  – Čtvrtek      17,00 – 22,00 společné saunování
Pátek – Neděle        16,00 – 22,00 společné saunování (platí od 15.11.2016)

Aroma sauna   95st.

Aroma sauna funguje na stejném principu jako klasická finská sauna. Navíc je v aroma sauně automatická pumpa, která podle potřeby dávkuje aromatické esence na rozžhavené lávové kameny. Výpary poté prostoupí celou saunu a příznivě působí na dýchací soustavu i psychiku. Aroma sauna je jedním z nejmodernějších a neoblíbenějších typů saun. V této sauně se konají pravidelné ceremoniály a byla dějištěm několika SaunaFestů.

Herbal Bath   45 st.

Herbal bath patří mezi keramické suché prohřívárny, které využívají sálavé teplo v kombinaci s léčivými esencemi bylin. Komora je vyhřátá zhruba na 50°C při nízké vlhkosti vzduchu kolem 35%. Důležitou součástí je rozžhavený výparník, na kterém jsou umístěny bylinky. Ty se pravidelně polévají vodou, aby se aroma plně rozvinulo do horkých par. Herbal bath má podobu keramikou obložené komory, po jejímž obvodu jsou umístěny vyhřívané lavice.

Vario 75 st

Vario sauna je moderním typem sauny, který kromě klasického saunování umožňuje nastavit volitelné programy a využívat také například tropické lázně nebo vlhké bylinné lázně. Spolu s nastavitelnou teplotou je vario sauna perfektní pro všechny, kteří chtějí mít saunování plně pod kontrolou. Vario sauna je díky nižším teplotám a vyšší vlhkosti vhodná pro ty, kterým klasická sauna a její varianty z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje.

Aroma Parní lázeň

Aroma parní lázeň funguje na stejném principu jako římská či solná parní lázeň. Do prohřáté a velmi vlhké místnosti jsou vháněny aromatické esence, které mají podle svého zaměření příznivé účinky na lidský organismus. Aroma parní lázeň má podobně jako ostatní parní lázně podobu keramikou obložené místnosti s tlumeným osvětlením. Vonné esence se do parní kabiny dostávají automaticky vstřikováním dávkovače.

Ruská baňa

Je to saunování s asistencí bánička ze země původu, jde o saunu s teplotou 85st. a v průběhu k metličkování a masážemi s peelingem za použití soli a medu, dle přání zákazníka. Je to velice intenzivní způsob saunování s vysokým komfortem pro náročné saunery. Zařazení do zážitkového zaunování.

V Cedru Spa můžete využít ochlazení v přírodním Biotopu – 100 m3. Dále zde můžete využít Kneippův chodník

Prohřívání

Jméno Kategorie Teplota Vlhkost Kapacita
Aroma Finské suché ? – 95° C
Herbal Parní procedury ? – 50° C 35 %
Vario Finské suché ? – 70° C
Aroma Parní procedury ? – ? C
Ruská baňa Finské suché ? – 85° C

Služby

Poskytujeme saunové ceremoniály Pravidelně
Počet prohříváren 5
Počet lůžek v relaxační zóně 20
Počet sezení 50
Terasa
Zahrada
Sprchy
Vědro
Ochlazovací bazén
Whirlpool
Ledová studna
Jeskyně (mrazák)
Teplý bazén (FKK)
Zážitkové sprchy
Bar v rámci centra (uvnitř)
Saunování dětí
Privátní saunovací prostor
Cedrus Spa_C
Web http://www.grkh.cz/
E-mail spa@gckh.cz
Telefon +420 464 622 200
Ulice Dříteč 155
Město Dříteč
PSČ 533 05
GPS 50.1109836, 15.8197819