Hotel Jezerka

HOTEL JEZERKA

Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory, 100 km od Prahy. Hotel nabízí širokou nabídku sportovního i relaxačního vyžití. Je umístěn nedaleko vodního díla Sečská přehrada, která je vhodná ke koupání a provozování vodních sportů. Pestrá vybavenost hotelu a jeho nabídka atraktivit okolí přispívá ke spokojenosti hotelových hostů z řad rodin s dětmi, hostů, kteří rádi relaxují, sportovců či firem.

Celková kapacita hotelu je 202 lůžek v 97 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Navíc hotel disponuje ubytovacími kapacitami v Depandance, která se nachází přímo pod hotelem ve vzdálenosti cca 200 metrů. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt, který nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Kapacita objektu je 34 lůžek v 16 pokojích. Tímto je celková kapacita hotelu 236 pevných lůžek ve 113 pokojích a apartmá.

Velký důraz je kladen na kvalitu gastronomických služeb. Hosté jistě ocení jídla nejen české kuchyně, ale i specialit z celého světa. Hotel nabízí svým hostům dvě restaurace, z nichž jedna má kapacitu až 160 míst, ve druhé menší Lobby restauraci s 28 místy si mohou přijít na své i hosté, kteří nejsou ubytovaní. V létě nabízí příjemné posezení na částečně zastřešené venkovní terase, kde je možnost grilování či poslechu živé hudby.

Hotel Jezerka disponuje celkem 113 plně vybavenými pokoji. Skladba pokojů je vhodná pro ubytování jednotlivců, párů či celých rodin. Ve dvoulůžkových pokojích komfort a pokojích superior je možné umístit přistýlku, zejména pro ubytování rodin s malými dětmi. Pokoje jsou vybavené televizorem, sprchou/WC, telefonem, minibarem, pokoje superior mají navíc klimatizaci, trezor a fén. Po celém hotelu je možné bezplatně využívat wi-fi.

Hosté hotelu se určitě nebudou nudit, pokud využití hotelovou nabídku sportovní či relaxační zóny. Hotel má vnitřní bazén (12 x 5 m x 1,3 m), který je doplněný o masážní vířivou vanu, parní saunu a infrakabinu. Venkovní hotelový bazén (20 x 8 m x 1,5m) je dohřívaný solárním systémem. Bazény umožňují nejen rekreační plavání, ale i relaxaci.

V hotelu je možné navštívit jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v České republice. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, nabízí masážní a kosmetické služby a spousty dalších aktivit. K dispozici jsou také privátní zóny pro dva či pro skupinu, odpočívárny a bary.

Hotelovým hostům i návštěvníkům hotelu jsou k dispozici dvě plnohodnotné bowlingové dráhy, dva squashové kurty, které uspokojí  každého, kdo se tomuto sportu věnuje ať jako začínající  hráč, tak i zkušený profesionál.  Stolní tenis je možné si zahrát v kryté tělocvičně. Pro příznivce fitness sportu nabízíme profesionálně vybavenou posilovnu.

Hotel také nabízí golfový simulátor včetně tří patovacích jamek, které jsou v místě trenažeru. Pro ty, kteří nehrají golf, je možné využít simulaci střelby hokejkou a pukem na hokejovou branku, nebo střelbu míčem na branku fotbalovou. To vše ve zcela reálné grafice a v různých stupních obtížnosti.

Kdo rád střílí, nebo by si chtěl střelbu vyzkoušet, může využít profesionální střelnici, kde není třeba zbrojní průkaz ani vlastní zbraň. Na místě se střelcům věnuje instruktor.  Kdo by se opravdových zbraní bál, může využít laserovou střelnici s replikami zbraní a zobrazováním cílů na plátně.

Z venkovních aktivit mohou návštěvníci využít tenisový antukový kurt, multifunkční hřiště s umělým povrchem či jedno menší univerzální hřiště a beachvolejbalové hřiště. Mohou si zapůjčit kolo, elektrokolo, koloběžku či seqway. Pro více adrenalinu mohou zájemci navštívit i horolezeckou stěnu s možností instruktora.

 

Prohřívání

Jméno Kategorie Teplota Vlhkost Kapacita
Finská cedrová sauna Finské suché 85° – 95° C 10 % 15
Biosauna Finské suché 40° – 55° C 55 % 8
Tropická sauna Jiné 35° – 45° C 60 % 5
Infrakabina Finské suché 40° – 55° C 55 % 8
Solná lázeň s inhalátorem Parní procedury 35° – 42° C 100 % 8
Hammam Parní procedury 45° – 47° C 100 % 8

Služby

Poskytujeme saunové ceremoniály Pravidelně
Počet prohříváren 7
Počet lůžek v relaxační zóně
Počet sezení
Terasa
Zahrada
Sprchy
Vědro
Ochlazovací bazén
Whirlpool
Ledová studna
Jeskyně (mrazák)
Teplý bazén (FKK)
Zážitkové sprchy
Bar v rámci centra (uvnitř)
Saunování dětí
Privátní saunovací prostor