Wellness hotel Hluboký dvůr, resort Hrubá Voda

Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda. Celý resort je vzdálený pouhých 22 km od Olomouce a leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Areál je skvěle dostupný autem či vlakem.

Citlivé a vkusné vybavení pokojů, moderní a plně vybavené apartmánové chaty, celková kapacita přes 120 pevných lůžek, kongresové prostory pro firmy, svatby a uzavřenou společnost. Široké vyžití volnočasových aktivit a krásné okolí, jsou společně s lidským a profesionálním přístupem managementu a personálu hlavními důvody, proč se z Resortu Hrubá Voda stává významné místo pro stovky spokojených zákazníků každý den.

V saunovém komplexu nalezneme finskou saunu s lávovými kameny a saunu se speciální pecí.  V areálu oceníte parní bylinkovou a parní solnou komoru. Nabídka vůní parních kabin se tematicky střídá dle tematického kalendáře wellness centra.

Doménou saunového světa je vnitřní whirpool s přímým pohledem do obřího přírodního akvária. Osvěžení a odpočinek poskytuje fresh bar, jehož produkty si můžeme vychutnat v odpočívárně či v jedinečné klidové místnosti. Ochlazení v našem saunovém světě má mnoho podob. Ke správnému ochlazení je možné využít masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či pravý led z našeho ledového koryta umístěného pod ledopádem.

Sauna Arena se nachází v nové venkovní části saunového světa. Nádherná stavba osmiúhelníkového půdorysu z několika set kilogramů dřeva a několika tun kamene poskytne hřejivé zázemí pro úctyhodných 70 osob. Mysleli jsme na vše. Sauna arenu milují návštěvníci sauny, stejně jako vystupující saunéři.

hik_3062

Prohřívání

Jméno Kategorie Teplota Vlhkost Kapacita
Finská sauna s automatickým polevem Finské suché 75° – 85° C 15 % 6
Sauna Arena Finské suché 80° – 90° C 10 % 70
Parní lázeň Parní procedury 45° – 47° C 100 % 8
Solná lázeň Parní procedury 45° – 47° C 100 % 8
Finská sauna Finské suché 90° – 100° C 10 % 14

Služby

Poskytujeme saunové ceremoniály Jen při speciálních akcích
Počet prohříváren 5
Počet lůžek v relaxační zóně 15
Počet sezení 10
Terasa
Zahrada
Sprchy
Vědro
Ochlazovací bazén
Whirlpool
Ledová studna
Jeskyně (mrazák)
Teplý bazén (FKK)
Zážitkové sprchy
Bar v rámci centra (uvnitř)
Saunování dětí nepravidelně
Privátní saunovací prostor
1138
Web http://www.hlubokydvur.cz
E-mail drapal@hlubokydvur.cz
Telefon +420 585 100 404
Ulice Hrubá Voda 21
Město Hlubočky
PSČ 78361
GPS 49.6693800N, 17.4402200E