TÝDEN SAUNOVÁNÍ 2017


 

Informace pro provozovatele a informace o kampani najdete na této stránce, níže pod programem kampaně. V případě dotazů volejte 603 840 883 /kontakt pro provozovatele, novináře/

AKCE V RÁMCI TÝDNE SAUNOVÁNÍ 4. – 11. LISTOPADU 2017


 

KRYTÝ BAZÉN KOPŘIVNICE – SAUNA

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Čeká na Vás zvýhodněné vstupné, rozšířená otevírací doba, saunové ceremoniály.

 

AQUA SPORT CLUB – JEDENÁCTKA

Aqua Sport Club – provozovatel Plaveckého areálu Jedenáctka VS se se svým útulným wellness
připojuje ke kampani Týden saunování na podporu zdravého saunování. Již čtvrtou zimu budeme
našim klientům nabízet wellness služby s rozšířenou nabídkou saunových ceremoniálů. Naše wellness
s finskou saunou, aroma saunou, parní lázní a ledovou studnou bude pro klienty otevřeno každý den
od 10hod do 21hod. Nejen, že si u nás klienti odpočinou, ale v úterý, pátek i v sobotu mohou prožít
některý z našich saunových ceremoniálů. Každý čtvrtek od 15 do 19hod je wellness otevřeno pouze
pro ženy, kde je pro ně připraven speciální dámský ceremoniál – Lady Beauty.

Těšíme se na všechny!

 

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

V rámci kampaně „Týden saunování“ proběhne dne 4. listopadu 2017 saunové odpoledne se SaunaFestem na cestách. Sportovní zařízení města České Budějovice si pro své návštěvníky připravil odpoledne plné zážitků.

Program 4.11.2017

15:00 Ceremoniál srdce – Michaela
16:00 Modrý paprsek – Michal
17:00 Edith Piaf – Veronika
17:45 Vzpomínky klavíristky – Michaela
18:30 Samurai – Michal
19:15 Svatá Petra – Veronika
20:00 Překvapení večera

SAUNOVÝ RÁJ HOLICE

TURECKÁ SOBOTA 4.11.2017

Od 15.00 saunové ceremoniály

15.00 – Písečná bouře – Zuzka a Martina
16.00 – Turecký sultán – Martin
17.00 – Tiger woman Zuzka Martina
18.00 – Cesta pouští – Martin
19.00 – Turecký harém – společný ceremoniál
20.00 – Turecký sultán – Martin

17.40 – peeling z tureckého čaje v parní kabině

PROCEDURA HAMMAM

V hammamu se provádí málo známá, ale nádherná očistná procedura. Klient se nahřívá na vyhřívaném mramorovém lůžku. Masér očistí celé jeho tělo speciální peelingovou žínkou – kese. Poté ho zahalí do bohaté pěny vytvořené z mýdla a důkladně mýdlem promasíruje. Během procedury polévá tělo střídavě teplou a studenou vodou.
Peelingem se odstraní povrchové a odumřelé vrstvy kůže a ve spojení s uvolňující masáží se jedná o dokonalou očistu těla i duše.

KE KAŽDÉ OBJEDNANÉ HAMMAM PROCEDUŘE DOSTANE KLIENT v sobotu 4.11. AROMATICKOU MASÁŽ 30 MIN ZDARMA.

STARS TŘINEC – sauna

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Během týdne saunování bude probíhat doprovodný program v sauně, např. každý den jiná aromaterapie, občerstvení v sauně a jiná překvapení. Celý týden budou zvýhodněné ceny vstupného a v sobotu večer ukončíme týden saunování zážitkovým půlnočním saunováním s vůní bylin.

 

STARZ STRAKONICE

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Saunování za zvýhodněných podmínek, aromaterapie, ledová hora a koule, ručníky a prostěradla zdarma, osvětová videa.

 

WELLNESS LAGUNA TŘEBÍČ

V rámci kampaně „Týden saunování“ si každý den můžete vychutnat tématické saunové ceremoniály v ceně vstupného. Poslední den kampaně 11. listopadu 2017 proběhne slavnostní otevření nové části wellness centra s ceremoniálovou saunou.

AQUAPARK UHERSKÉ HRADIŠTE

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků.

4.11. 2017, 14.00 – 19.00 hod. v rámci programu Wellness pro ženy s dotekem aromaterapie budou jednotlivé prohřívárny provoněny vhodnými esencemi pro ženy

8.11. 2017, 10.00 – 12.00 hod. v programu Dětské saunování je naší snahou podpořit přirozené metody prevence nemocí a podpory zdraví u našich nejmenších návštěvníků. Celý proces saunování probíhá pod lékařským dohledem MUDr. Vladimíry Obdržálkové,
která dlouhodobě propaguje pozitivní účinky saunování na zdravotní stav dětí a jeho příznivý vliv na harmonický rozvoj našich nejmenších. Účastníci se dozví základní principy správného saunování a stráví u nás příjemné uvolňující dopoledne

8.11. 2017, 13.00 – 14.30 hod. program Saunování pro seniory přináší psychickou pohodu, posiluje imunitní, respirační a kardiovaskulární systém, dochází k regeneraci

5.11., 9.11., 11.11. večerní Saunové ceremoniály

 

AQUACENTRUM BOHUMÍN

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Saunové ceremoniály ve srubové sauně.

 

Základní informace o kampani Týden saunování


 

TÝDEN SAUNOVÁNÍ – ZAHÁJENÍ SAUNOVÉ SEZÓNY


Celostátní kampaň pro podporu zdravého a správného saunování.
V roce 2017 se uskuteční 7. ročník kampaně a to v termínu 4. až 11. listopadu 2017. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.
Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí. „Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky..“ uvádí ředitel kampaně Týden saunování Pavel Hofrichter z České asociace saunérů. Kampaň je silně podpořena mediální aktivitou a má mediální podporu např. v Právu, na vlnách Českého Rozhlasu a v dalších médiích.

Na počátku byla kampaň organizována odborníky portálu WellnessNoviny.cz (provozovatel spol. Rain.cz) a Pavlem Hofrichterem. Po založení asociace je projekt jedním z jejích aktivit. Na projektu dále produkčně spolupracuje spol. Rain.cz.

Fotografie na této stránce jsou ze saunových eventů pořádaných v rámci SaunaFestu na cestách. Jednotlivé akce připravujeme také pro letošní Týden saunování!