TÝDEN SAUNOVÁNÍ 2018


 

Informace pro provozovatele a informace o kampani najdete na této stránce, níže pod programem kampaně. V případě dotazů volejte 603 840 883 /kontakt pro provozovatele, novináře/

AKCE V RÁMCI TÝDNE SAUNOVÁNÍ 3. – 10. LISTOPADU 2018


 

U „TÝDNE SAUNOVÁNÍ“ nebude chybět ani největší saunový svět Aquapalace Praha, kde se bude 31.10. konat tisková konference.

„TÝDEN SAUNOVÁNÍ“ patří speciálním eventů, kde si v Čelákovicích pro vás připravili dne 3.11. saunovou noc s ceremoniály!

V rámci „TÝDNE SAUNOVÁNÍ“ jsme pro Vás připravili speciální program. Můžete se těšit na privátní saunu propojenou s lehkým relaxačním cvičením, které je zaměřené na uvolňování jednotlivých svalových skupin a uvědomění si vlastního těla.  Nebo si vyzkoušet peeling a vybrat si jaký Vám vyhovuje. To vše dokresleno relaxační hudbou s možností aromaterapie.
Nutná rezervace termínu prostřednictvím webu, emailu nebo telefonicky.
+420 703601270

„TÝDEN SAUNOVÁNÍ“ v Třebíči. Připravili si pro vás každý den tématické ceremoniály a peelingové procedury v ceně vstupného. V sobotu 10 .11. velké saunové divadlo s profesionálními ceremoniáři.

A na co se můžete těšit? 

Po – peelingový
Út – pálenkový
St – peelingový
Čt – ovocný
Pá – ledový
So – SAUNOVÉ DIVADLO

 

V rámci „TÝDNE SAUNOVÁNÍ“ vás čekají tématické saunové ceremoniály.

„TÝDEN SAUNOVÁNÍ“ v Novém Městě na Moravě si připravili pro své hosty – zvýhodněný vstup do sauny – celý týden do 16 hodin sauny bez příplatků za osušky a prostěradla = sauna v ceně základního vstupného do bazénové haly.

„TÝDEN SAUNOVÁNÍ“ v Uherském Hradišti!

3. 11. 2018, 10.00 – 12.00 hod. otevřené dopolední rodinné saunování, seznámení se saunováním, jak se správně saunovat pod vedením MUDr. Vladimíry Obdržálkové apod.
5. 11. 2018, 14.00 – 19.00 hod. v rámci programu Wellness pro ženy s dotekem aromaterapie + regenerační wellness procedura Microsilk

7. 11. 2018, 10.00 – 12.00 hod. v programu Dětské saunování je naší snahou podpořit přirozené metody prevence nemocí a podpory zdraví u našich nejmenších návštěvníků. Celý proces saunování probíhá pod lékařským dohledem MUDr. Vladimíry Obdržálkové,
která dlouhodobě propaguje pozitivní účinky saunování na zdravotní stav dětí a jeho příznivý vliv na harmonický rozvoj našich nejmenších. Účastníci se dozví základní principy správného saunování a stráví u nás příjemné uvolňující dopoledne.

7. 11. 2018, 13.00 – 14.30 hod. program Saunování pro seniory přináší psychickou pohodu, posiluje imunitní, respirační a kardiovaskulární systém, dochází k regeneraci

8.11., 9.11., 11.11. večerní Saunové ceremoniály v nové zážitkové sauně

V „TÝDNU SAUNOVÁNÍ“ jsme si pro vás připravili speciální nabídku: ovocné občerstvení, sladkosti, ledovou horu a ochlazovací koule, zvýhodněné vstupné bez časového limitu, děti s dospělým zdarma, aromaterapie, ručníky a prostěradla zdarma.

Základní informace o kampani Týden saunování


 

TÝDEN SAUNOVÁNÍ – ZAHÁJENÍ SAUNOVÉ SEZÓNY


Celostátní kampaň pro podporu zdravého a správného saunování.
V roce 2018 se uskuteční 8. ročník kampaně a to v termínu 3. až 10. listopadu 2018. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.
Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí. „Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky..“ uvádí ředitel kampaně Týden saunování Pavel Hofrichter z České asociace saunérů. Kampaň je silně podpořena mediální aktivitou a má mediální podporu např. v Právu, na vlnách Českého Rozhlasu a v dalších médiích.

Na počátku byla kampaň organizována odborníky portálu WellnessNoviny.cz (provozovatel spol. Rain.cz) a Pavlem Hofrichterem. Po založení asociace je projekt jedním z jejích aktivit. Na projektu dále produkčně spolupracuje spol. Rain.cz.

Fotografie na této stránce jsou ze saunových eventů pořádaných v rámci SaunaFestu na cestách. Jednotlivé akce připravujeme také pro letošní Týden saunování!

Tisková zpráva ke kampani „Týden saunování“

TZ_Týden saunování 2018 AP – 02

 

NAPSALI O NÁS

 

https://t.tyden.cz/rubriky/celebrity/sexy-buckova-si-v-saune-hrala-na-samanku_501809.html

https://hradecky.denik.cz/tipy/tyden-saunovani-v-aquapalace-319635.html

http://www.wellnessnoviny.cz/clanek/tyden-saunovani-2018/

https://www.extra.cz/modelka-eliska-buckova-zazila-zasveceni-ted-je-z-ni-samanka-kourovych-ritualu

https://www.super.cz/600110-tohle-telicko-zatim-nikdo-nehycka-eliska-buckova-rekla-proc-je-radsi-bez-chlapa.html

https://prazsky.denik.cz/tipy/tyden-saunovani-v-aquapalace-319635.html

http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/celostatni-tyden-saunovani.aspx

https://prazsky-zpravodaj.cz/zpravodajstvi-prazske/buckova-eliska-aquapalace-praha/

https://sedmicka.tyden.cz/rubriky/celebrity/sexy-buckova-si-v-saune-hrala-na-samanku_501809.html

http://www.ijournal.cz/v-aquapalace-praha-zacina-celostatni-kampan-tyden-saunovani/

https://www.prazskypatriot.cz/v-aquapalace-praha-zacina-tyden-saunovani/