TÝDEN SAUNOVÁNÍ 2019


 

Informace pro provozovatele a informace o kampani najdete na této stránce, níže pod programem kampaně. V případě dotazů volejte 603 840 883 /kontakt pro provozovatele, novináře/

Základní informace o kampani Týden saunování


 

TÝDEN SAUNOVÁNÍ – ZAHÁJENÍ SAUNOVÉ SEZÓNY


Celostátní kampaň pro podporu zdravého a správného saunování.
V roce 2019 se uskuteční 9. ročník kampaně a to v termínu 2. až 10. listopadu 2019. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.
Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí. „Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky..“ uvádí ředitel kampaně Týden saunování Pavel Hofrichter z České asociace saunérů. Kampaň je silně podpořena mediální aktivitou a má mediální podporu např. v Právu, na vlnách Českého Rozhlasu a v dalších médiích.

Na počátku byla kampaň organizována odborníky portálu WellnessNoviny.cz (provozovatel spol. Rain.cz) a Pavlem Hofrichterem. Po založení asociace je projekt jedním z jejích aktivit. Na projektu dále produkčně spolupracuje spol. Rain.cz.

Fotografie na této stránce jsou ze saunových eventů pořádaných v rámci SaunaFestu na cestách. Jednotlivé akce připravujeme také pro letošní Týden saunování!

Sledujte TÝDEN SAUNOVÁNÍ i v události na FB

 

NAPSALI O NÁS

 

https://t.tyden.cz/rubriky/celebrity/sexy-buckova-si-v-saune-hrala-na-samanku_501809.html

https://hradecky.denik.cz/tipy/tyden-saunovani-v-aquapalace-319635.html

http://www.wellnessnoviny.cz/clanek/tyden-saunovani-2018/

https://www.extra.cz/modelka-eliska-buckova-zazila-zasveceni-ted-je-z-ni-samanka-kourovych-ritualu

https://www.super.cz/600110-tohle-telicko-zatim-nikdo-nehycka-eliska-buckova-rekla-proc-je-radsi-bez-chlapa.html

https://prazsky.denik.cz/tipy/tyden-saunovani-v-aquapalace-319635.html

http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/celostatni-tyden-saunovani.aspx

https://prazsky-zpravodaj.cz/zpravodajstvi-prazske/buckova-eliska-aquapalace-praha/

https://sedmicka.tyden.cz/rubriky/celebrity/sexy-buckova-si-v-saune-hrala-na-samanku_501809.html

http://www.ijournal.cz/v-aquapalace-praha-zacina-celostatni-kampan-tyden-saunovani/

https://www.prazskypatriot.cz/v-aquapalace-praha-zacina-tyden-saunovani/