TÝDEN SAUNOVÁNÍ 2017


 

Informace pro provozovatele a informace o kampani najdete na této stránce, níže pod programem kampaně. V případě dotazů volejte 603 840 883 /kontakt pro provozovatele, novináře/

AKCE V RÁMCI TÝDNE SAUNOVÁNÍ 4. – 11. LISTOPADU 2017


 

SPA & WELLNESS AQUAPALACE PRAHA

Již v sedmém ročníku proběhne kampaň Týden saunování v Aquapalace Praha a to od 1. 11. – 11. 11. 2017, která se také uskuteční v řadě saun a saunových světů po celé ČR. Celostátní týden saunování Vám přinese množství speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování.

Chcete se pravidelně saunovat? Díky naší permanentce získáte 10 vstupů do Saunového světa na 90 minut. Platnost permanentky je 6 měsíců a její výhodná cena 3 990 Kč. K zakoupení na našich pokladnách v termínu Týdne saunování.

Ve středu 8. 11. 2017 můžete využít naši speciální nabídku „celodenní vstupné za cenu 3 hodin“, jejíž součástí je i vstup na 6 divadelních saunových představení. K zakoupení na našich pokladnách za pouhých 599 Kč.

Kompletní program k jednotlivým dnům najdete ZDE

KRYTÝ BAZÉN KOPŘIVNICE – SAUNA

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Čeká na Vás zvýhodněné vstupné, rozšířená otevírací doba, saunové ceremoniály.

 

AQUA SPORT CLUB – JEDENÁCTKA

Aqua Sport Club – provozovatel Plaveckého areálu Jedenáctka VS se se svým útulným wellness
připojuje ke kampani Týden saunování na podporu zdravého saunování. Již čtvrtou zimu budeme
našim klientům nabízet wellness služby s rozšířenou nabídkou saunových ceremoniálů. Naše wellness
s finskou saunou, aroma saunou, parní lázní a ledovou studnou bude pro klienty otevřeno každý den
od 10hod do 21hod. Nejen, že si u nás klienti odpočinou, ale v úterý, pátek i v sobotu mohou prožít
některý z našich saunových ceremoniálů. Každý čtvrtek od 15 do 19hod je wellness otevřeno pouze
pro ženy, kde je pro ně připraven speciální dámský ceremoniál – Lady Beauty.

Těšíme se na všechny!

 

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

V rámci kampaně „Týden saunování“ proběhne dne 4. listopadu 2017 saunové odpoledne se SaunaFestem na cestách. Sportovní zařízení města České Budějovice si pro své návštěvníky připravil odpoledne plné zážitků.

Program 4.11.2017

15:00 Ceremoniál srdce – Michaela
16:00 Modrý paprsek – Michal
17:00 Edith Piaf – Veronika
17:45 Vzpomínky klavíristky – Michaela
18:30 Samurai – Michal
19:15 Svatá Petra – Veronika
20:00 Překvapení večera

STARS TŘINEC – sauna

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Během týdne saunování bude probíhat doprovodný program v sauně, např. každý den jiná aromaterapie, občerstvení v sauně a jiná překvapení. Celý týden budou zvýhodněné ceny vstupného a v sobotu večer ukončíme týden saunování zážitkovým půlnočním saunováním s vůní bylin.

 

SAUNOVÝ SVĚT SAUNIA 

Do celostátní kampaně „TÝDEN SAUNOVÁNÍ“ se připojila SAUNIA se svými 5 centry – OC Chodov, Galerie Butovice, OC Hostivař, Centrum Černý Most a Fórum Liberec. Více o jednotlivých programech na každé pobočce na stránkách http://www.saunia.cz/cz

 

SAUNOVÝ RÁJ HOLICE

TURECKÁ SOBOTA 4.11.2017

Od 15.00 saunové ceremoniály

15.00 – Písečná bouře – Zuzka a Martina
16.00 – Turecký sultán – Martin
17.00 – Tiger woman Zuzka Martina
18.00 – Cesta pouští – Martin
19.00 – Turecký harém – společný ceremoniál
20.00 – Turecký sultán – Martin

17.40 – peeling z tureckého čaje v parní kabině

PROCEDURA HAMMAM

V hammamu se provádí málo známá, ale nádherná očistná procedura. Klient se nahřívá na vyhřívaném mramorovém lůžku. Masér očistí celé jeho tělo speciální peelingovou žínkou – kese. Poté ho zahalí do bohaté pěny vytvořené z mýdla a důkladně mýdlem promasíruje. Během procedury polévá tělo střídavě teplou a studenou vodou.
Peelingem se odstraní povrchové a odumřelé vrstvy kůže a ve spojení s uvolňující masáží se jedná o dokonalou očistu těla i duše.

KE KAŽDÉ OBJEDNANÉ HAMMAM PROCEDUŘE DOSTANE KLIENT v sobotu 4.11. AROMATICKOU MASÁŽ 30 MIN ZDARMA.

STARZ STRAKONICE

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Saunování za zvýhodněných podmínek, aromaterapie, ledová hora a koule, ručníky a prostěradla zdarma, osvětová videa.

 

WELLNESS LAGUNA TŘEBÍČ

V rámci kampaně „Týden saunování“ si každý den můžete vychutnat tématické saunové ceremoniály v ceně vstupného. Dne 11. listopadu 2017 proběhne slavnostní otevření nové části wellness centra s ceremoniálovou saunou.

AQUAPARK UHERSKÉ HRADIŠTE

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků.

4.11. 2017, 14.00 – 19.00 hod. v rámci programu Wellness pro ženy s dotekem aromaterapie budou jednotlivé prohřívárny provoněny vhodnými esencemi pro ženy

8.11. 2017, 10.00 – 12.00 hod. v programu Dětské saunování je naší snahou podpořit přirozené metody prevence nemocí a podpory zdraví u našich nejmenších návštěvníků. Celý proces saunování probíhá pod lékařským dohledem MUDr. Vladimíry Obdržálkové,
která dlouhodobě propaguje pozitivní účinky saunování na zdravotní stav dětí a jeho příznivý vliv na harmonický rozvoj našich nejmenších. Účastníci se dozví základní principy správného saunování a stráví u nás příjemné uvolňující dopoledne

8.11. 2017, 13.00 – 14.30 hod. program Saunování pro seniory přináší psychickou pohodu, posiluje imunitní, respirační a kardiovaskulární systém, dochází k regeneraci

5.11., 9.11., 11.11. večerní Saunové ceremoniály

 

AQUACENTRUM BOHUMÍN

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků. Saunové ceremoniály ve srubové sauně.

 

SAUNA SPOT DVORCE 

Přijďte si užít Týden saunování do unikátního saunového centra na břehu Vltavy. Těšit se můžete na HOT tombolu. Každý den hrajeme o dárkové poukazy do naší Privátní sauny Athény s vířivkou nebo o praktický saunovací balíček se saunérskou čepicí a saunovou kosmetikou. A ještě nekončíme. Připravili jsme saunové ceremoniály v naší sauně Niké s prosklenou stěnou s výhledem na řeku. A jako třešnička na dortu bude páteční “Italský večer” s ochutnávkou skvělých vín od Vino Markuzzi. Těšíme se na Vás! Tak neváhejte a přijďte k nám vyzkoušet jednu ze čtyř finských saun, ochlazovací bazénky a zaslouženě si odpočinout v relaxační zóně s výhledem na Vltavu nebo se svěřit do rukou našich šikovných masérů. Kudy k nám a další informace najdete na našich stránkách www.saunaspot.cz

 

KRYTÝ PLAVECKÝ BAZÉN A SAUNA E. ROŠICKÉHO JIHLAVA 

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků.

4.11. SOBOTA
Saunování s ovocem Saunové ceremoniály 17,00 hod. 18,00 hod. 19,00 hod.

5.11. NEDĚLE
Saunování pro rodiče s dětmi od 10 do 13 hod. 10,30 hod. pohádkový ceremoniál
Odpolední ceremoniály 15,00 hod. 16,00 hod.

7.11. ÚTERÝ
Saunování s ovocem pouze pro ženy Ovocné ceremoniály 16,00 hod. 17,00 hod. 18,00 hod. 19,00 hod.

 

WELLNESS HOTEL HORAL – RESORT VALACHY 

Přijďte si vychutnat v rámci kampaně „Týden saunování“ týden plný zážitků.

Ve Wellness Horal organizujeme saunové ceremoniály v následujících časech (všední den, víkend)

  • PO – PÁ: 9:00 (dětský rituál), 10:30, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 20:30
  • SO – NE: 9:00 (dětský rituál), 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 20:30

 

Peelingové směs je následující:

  • jogurtový – bílý jogurt má vyživující efekt na pokožku
  • solný – peelingová sůl obohacená minerály, podáváme s olejem eukalypt, citron nebo orient
  • medový – budete překvapeni, jak výrazně med v horku ztrácí svou „lepkavost“ a vyhlazuje pokožku

 

MĚSTSKÁ SAUNA ČELÁKOVICE 

V rámci celorepublikového týdne saunování Vás srdečně zveme do naší krásné městské sauny v Čelákovicích nedaleko Prahy. V sobotu 4.11. máme pro Vás připravený večerní program 5ti ceremoniálů, včetně dvojitého ceremoniálu s venkovním peelingem, to vše v provedení domácích saunamistrů, Lakyho a Radara. Kromě základní potírny pro 30 osob otevíráme i druhou část zahrady s ruskou banjou, kde topíme pouze dřevem ! Úžasnou večerní atmosféru dokreslí posezení u ohniště v naší zahradní kotě. Pro zachování maximálního komfortu sobotních večerů je kapacita osob limitována a doporučujeme provést rezervaci na tel.: 326995361. Vstupné je Kč 280,-, kromě celovečerního programu cena zahrnuje i malé občerstvení. Laky a Radar se těší na Vaši účast, začínáme od 18:00.
Pro bližší informace sledujte FB strány naší sauny.

 

Základní informace o kampani Týden saunování


 

TÝDEN SAUNOVÁNÍ – ZAHÁJENÍ SAUNOVÉ SEZÓNY


Celostátní kampaň pro podporu zdravého a správného saunování.
V roce 2017 se uskuteční 7. ročník kampaně a to v termínu 4. až 11. listopadu 2017. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.
Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny.

V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí. „Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky..“ uvádí ředitel kampaně Týden saunování Pavel Hofrichter z České asociace saunérů. Kampaň je silně podpořena mediální aktivitou a má mediální podporu např. v Právu, na vlnách Českého Rozhlasu a v dalších médiích.

Na počátku byla kampaň organizována odborníky portálu WellnessNoviny.cz (provozovatel spol. Rain.cz) a Pavlem Hofrichterem. Po založení asociace je projekt jedním z jejích aktivit. Na projektu dále produkčně spolupracuje spol. Rain.cz.

Fotografie na této stránce jsou ze saunových eventů pořádaných v rámci SaunaFestu na cestách. Jednotlivé akce připravujeme také pro letošní Týden saunování!

Tisková zpráva ke kampani „Týden saunování“